Vývoj a výroba výukových měřicích pomůcek

Termovizní kamera TIMI EDU je navržena pro použití studenty ve školní třídě. Při návrhu bylo zohledněno specifické prostředí i cílová skupina uživatelů.

Ergonomie termokamery byla testována dětmi ve věku 5 - 18 let. Hranaté tvary termokamery zajišťují stabilní pozici během pokusů.


Půjčit Koupit

Vlastnosti termovizní kamery TIMI EDU

Odolné provedení

Termokamera je navržena tak, aby byla odolná a odolala náročným podmínkám použití ve školním prostředí.

Jednoduché ovládání

Termokamera je snadno ovladatelná. To umožňuje učitelům a studentům snadné použití kamery bez nutnosti dlouhého a složitého zaškolení.

Velký displej

Velký displej je důležitým faktorem při používání termovizní kamery. Velký displej také umožňuje lépe vizualizovat výsledky a snadněji je interpretovat.

Ukládání na USB

Naměřená data se ukládají na USB. Snadno je přenesete do počítače pro další zpracování. V kameře nezůstávají snímky po předchozích uživatelích.

Duální kamera

Potřebujete se studenty porovnat běžný obraz s termosnímkem? Využijte toho, že zařízení obsahuje termovizní i běžnou kameru.

Pozicování

Tvar termokamery je optimalizován pro práci ve školní třídě. Kamera je stabilní v řadě poloh. V případě potřeby lze kameru upnout na stativ.

Dlouhá výdrž

Výdrž baterie je důležitým faktorem, protože termokamera by měla být použitelná po celé vyučování. Termokamera TIMI Edu vydrží na jedno nabití více než 5 hodin.

Foto, video, online streamování

Termokamera umožňuje ukládání fotografií a videí. Získaná data mohou studenti dále zpracovávat a analyzovat a tím rozvíjet své digitální kompetence. Živý obraz z kamery lze steamovat do počítače.