Termovizní barvy LabIR

Speciálně navržené barvy s vysokou emisivitou pro termografické využití. Barvy mají vhodnou kombinaci fyzikálních vlastností tak, aby pomohly zpřesnit výsledky měření pomocí termokamer.

Termovizní barva pro běžné aplikace
Termovizní barva pro běžné aplikace
HERP-LT

Povlak s vysokou mechanickou odolností vhodný pro běžná měření do 100°C, pro nechlazené termokamery a pro aplikace na elektrická zařízení. Cenově nejvýhodnější nabídka.

Termovizní barva pro vysokoteplotní aplikace
Termovizní barva pro vysokoteplotní aplikace
HERP-HT

Speciální termovizní barva ve spreji s vysokou emisivitou a mechanickou odolností pro dlouhodobé aplikace do vysokých teplot až do 1 000 °C. Přesně definované fyzikální vlastnosti a závislost emisivity na vlnové délce, úhlu snímání termokamery a na teplotě měřeného povrchu umožňují dosáhnout velmi přesných výsledků termovizního měření.

Smývatelná barva pro termografické aplikace
Smývatelná barva pro termografické aplikace
HEWP-LT

Smývatelná termovizní barva ve spreji s vysokou emisivitou pro speciální aplikace za pokojových teplot. Barva lze lehce odstranit vodou bez použití hrubých mechanických metod nebo chemických látek. Ideální pro měření míst, kde není možné trvalé použití barev. Garantované fyzikální vlastnosti a závislost emisivity na vlnové délce a úhlu snímání kamery umožňují dosáhnout velmi přesných výsledků termovizního měření.

Reference

ABB
Blue Origin
Danfoss
German Aerospace Center
HP
Max Planck Institute
ONERA
onsemi
Red Bull Racing
Rolls-Royce
Valeo Siemens eAutomotive
ZF